Rozširujeme naše portfólio v oblasti grafických riešení od 4D Systems

Na základe vašich dopytov a rozhovorov s Vami, sme sa rozhodli rozšíriť naše portfólio o nové produkty pre riešenie grafického výstupu vašich zariadení. Výrobky firmy 4D Systems sú užívateľsky prívetivé a ponúkajú veľmi dobrý pomer ceny k úžitkovým vlastnostiam.

Austrálska firma 4D Sytems sa špecializuje na grafické riešenia pre univerzálne použitie, ako aj na špecializované riešenia podľa požiadaviek zákazníka. Po preštudovaní vlastností výrobkov 4D Systems sme sa rozhodli zaradiť ich do ponuky a ponúknuť Vám ich priamo z nášho skladu.

Medzi základné výrobky spoločnosti 4D Systems patria dva grafické čipy a na nich založené kompletné grafické LCD a OLED moduly. Ďalej v sortimente nájdeme programovacie adaptéry, grafické interfejsy, displeje, vývojové kity, USB to serial programovacie konvertory, GPS moduly, kamery so sériovým rozhraním a miniatúrne moduly s uSD konektorom na rôzne použitie – uOLED displej, GPS modul a ďalšie.

Spoločnou črtou grafických riešení od 4D Systems je ich univerzálnosť a do značnej miery aj vzájomná kompatibilita. Veľkou výhodou je, že SW, ktorý vyviniete napr. pre určitý typ modulu, je prakticky bez úprav použiteľný aj pre iný druh modulu. Zároveň vás takéto riešenie odbremeňuje od rizika častej nedostupnosti rôznych displejov od iných výrobcov. Výrobky 4D Systems zaručujú, že ak sa po nejakej dobe daný typ modulu prestane vyrábať, môžete bez nákladného nového vývoja použiť ten istý program aj do nového modulu.

Spoločnosť 4D Systems poskytuje rozsiahlu podporu vývoja v podobe programovacích adaptérov, vývojových kitov, programového vybavenia ako aj vzorových aplikácií. V prípade záujmu je možné dohodnúť aj návštevu nášho obchodného zástupcu spolu so zástupcom 4D Systems u Vás.

Bližšie informácie o produktoch 4D Sytems vám prinášame v samostatnom článku.

V prípade záujmu o výrobky 4D Systems nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.sk.

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje