ACCUCELL

ACCUCELL sa nachádza vo Waiblingen v Nemecku. Spoločnosť sa špecializuje na dobíjacie alkalické mangánové batérie (RAM) už od roku 1993. Firma vyrába RAM batérie, rovnako ako vhodné nabíjačky.

Články výrobcu

Nabite si ekologické RAM batérie

S novými nabíjačkami Accucell Alpha 100 a Alpha 200 to zvládnete hravo a navyše sa nemusíte starať aký typ batérií do nich vložíte.

Poznáte akumulátory s napätím 1,5V?

Alkalické akumulátory RAM (Rechargeable Alkaline Manganese) spájajú výhody štandardných akumulátorov – t.j. možnosť viacnásobného nabitia - a suchých batérií – v nabitom stave majú 1,5V. Ich ceny sú síce pri zaobstaraní vyššie, ako u suchých batérií, ale v aplikáciách, kde je potreba suchých batérií veľká, sa investícia do RAM článkov s nabíjačkou rýchle vráti.

Potrebujete poradiť?
Prečo ACCUCELL? Len v angličtine
  • company focusing on rechargeable alkaline batteries
  • ecologically friendly technology
  • economically convenient replacement of primary cells with a 1.5V nominal voltage
Vedeli ste? Len v angličtine

1.5V nominal voltage makes RAM batteries widely applicable as a direct replacement of primary batteries. As ecologically friendly and economically very convenient, RAM batteries are very suitable alternative to primary batteries. Thanks to a very low self-discharge and no memory effect, they can be applied to almost any low-drain devices. RAM batteries are available in all 4 main sizes – micro (AAA), mignon (AA), baby (C) as well as mono (D).

Dokumenty

Sortiment

AccuCell Baby LR14/C only 2pcs

Akumulátory

Akumulátor alkalický 1,5V 3000mAh C

Obj. číslo: 57503

ACCUCELL

Tovar vyradený zo skladovej ponuky

AccuCell Micro LR03/AAA only 4pcs

Akumulátory

Akumulátor alkalický 1,5V 750mA AAA

Obj. číslo: 57501

ACCUCELL

Tovar vyradený zo skladovej ponuky

Zobraziť všetky tovary

webdesign © bart.sk

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje