27 rokov na trhu
Zastúpenie v 7 krajinách
Zákazníci z vyše 100 krajín
Podpora od vývoja až po výrobu

2J

2J

Za poslednú dekádu sa 2J – Bardejov / Slovensko stalo jednou z vedúcich spoločností v anténnom priemysle. Spočiatku vývojom rôznych produktov a následne mnohých zákazkových anténnych projektov pre také renomované spoločnosti ako Porsche, Sagem a mnohé iné.

Články výrobcu

Buďte pripravení na 5G!

Buďte pripravení na 5G!

Áno, je to tak, 5G siete už prichádzajú. Práve teraz, vo februári 2018, počas zimných olympijských hier v Južnej Kórei, bude spustená prevádzka prvej 5G siete. Nová magnetická anténa 2J3757M je určená práve pre toto pásmo.

GNSS anténa pre špeciálne aplikácie 2J0801

GNSS anténa pre špeciálne aplikácie 2J0801

Keramické patch antény používané pre aplikácie GPS majú významné obmedzenie - musia byť umiestnené na DPS smerom k oblohe, aby mali najlepšiu účinnosť. Navyše tieto antény sú citlivé na veľkosť zemniacej plochy pod nimi a musia byť ladené spolu s touto zemniacou plochou, čo je výrazná nevýhoda.

Ktoré sú hlavné parametre pre návrh IoT zariadení?

Ktoré sú hlavné parametre pre návrh IoT zariadení?

Internet vecí je už tu a spoločnosti s malými alebo žiadnymi skúsenosťami v oblasti návrhu vysokofrekvenčných obvodov integrujú bezdrôtové komunikačné interfejsy do svojich zariadení. Tento postup je mimoriadne riskantný, ale veľká časť rizika môže byť eliminovaná pri dodržaní niektorých základných pravidiel.

2JW0124 - IMS/LTE anténa pre náročné aplikácie

2JW0124 - IMS/LTE anténa pre náročné aplikácie

V súčasnosti vidíme veľký boom bezdrôtových aplikácií okolo seba, ktoré sa spoliehajú na 4G/LTE technológiu. Každá takáto aplikácia potrebuje aj spoľahlivú a kvalitnú anténu.

Videá

 2J Antenna Conceptor

2J Antenna Conceptor

Nahrané na server: 11.02.2013

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

Buďte pripravení na 5G s 2J3757M

Nahrané na server: 15.02.2018

Potrebujete poradiť?
Prečo 2J?
 • špičkové produkty s certifikáciou CE a odolnosťou IP67
 • veľmi široké portfólio produktov
 • flexibilita a rýchle dodávky prototypov
 • veľmi dobrý pomer cena/výkon
  Prečo SOS electronic?
 • sme autorizovaným distribútorom výrobcu 2J antén s pobočkami v 7 európskych krajinách
 • predávame súčiastky s garanciou overeného zdroja
 • poskytujeme technickú podporu (v prípade potreby aj priamo u vás)
 • máme vysoké štandardy balenia pre priemyselných zákazníkov
 • ponúkame veľkoodberateľské zľavy a individuálne ceny
 • odmeňujeme za nákupy vo vernostnom programe
 • zárukou sú spokojní zákazníci z vyše 100 krajín sveta a našich 27 rokov skúseností
Vedeli ste?

Antény od slovenského výrobcu 2J sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a výborným pomerom cena/výkon. Výhodou je aj dostupnosť špeciálnych a na mieru vyrobených RF káblov pre systémových integrátorov bezdrôtových zariadení. Telemetria a zariadenia M2M. Produkty 2J pokrývajú frekvencie od 530 kHz do 5,9 GHz. Od svojho vzniku je firma 2J Antennae dôveryhodnou značkou na celom svete pre spoločnosti, ktoré vyrábajú M2M, priemyselné, automobilové, námorné, základňové stanice a iné bezdrôtové riešenia. Vlastné výrobné zariadenia, vysoko kvalifikovaní pracovníci umožňujú firme 2J byť z veľkej časti sebestačnou. Plastové dielce, SMD osadzovacie stroje, montáž výrobkov a kontrola kvality sa vykonávajú priamo v sídle spoločnosti na Slovensku, bez potreby nákladného outsourcingu. 2J vybavila svoje laboratórium aj novou anechoickou komorou, aby sa ďalej dala zvyšovať technická úroveň produktov.

Nahlásiť chybu

Niečo by ste zmenili? Natrafili ste na chybu? Alebo máte zaujímavú pripomienku? Podeľte sa s nami, hodnotné pripomienky určite odmeníme. Stačí ak vlastnými slovami popíšete chybu, či pripomienku a uvediete kontakt na seba. Ďakujeme.

Kontaktné údaje

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie.
OK Viac info